Sodasan Organic Моющее средство для стекла, 0,5 л

Sodasan Organic Моющее средство для стекла, 0,5 л

Код товара: 1906
0 / 5 ( 0 отзывов )
 Об'єм: 0.5л Відсутність алергічних реакцій, безпека для окружающейсреды Бездоганна чистота без розлучень! Підходить для миття будь-яких скляних, дзеркальних і склокерамічних поверхонь.. Органическая и натуральная продукция

187 грн
Купить
в список желаний
Наличие: В наличии
Отгрузка: Со склада
  • Бездоганна чистота без розлучень!
  • Підходить для миття будь-яких скляних, дзеркальних і склокерамічних поверхонь.
  • Без запаху!
  • Безпека використання!
Спосіб застосування: перед використанням збовтувати. Розпорошите спрей на поверхню на відстань 20 см, витріть серветкою.
 
Склад: 25-30% спирт, Цукор ПАВ(Alkylpolyglucosides, APG)
 
Алкоголь (спирт)- використовується для регулювання в'язкості. Для використання в технічних цілях, алкоголь має бути денатурованим. Традиційно алкоголь є денатурованим з нафтохімічними речовинами (таких як піридин або метилетилкетоном). У продукції Sodasanиспользуется спирт, денатурований з речовинами, які входять до складу миючих засобів (касторова олія і їдкий калій). Спирт ідеально підходить для жирних забруднень.
Цукор ПАВ (тензид цукри)(Alkylpolyglucosides) - ЛІГШИ, оченьбережны по відношенню до шкіри, поддаютсябиохимическомуразложению не завдаючи шкоди довкіллю. У їх виробництві використовуються рослинні інгредієнти; кокосове масло, цукор або крохмаль.
 
Organic товари - безпечні ДЛЯ ЛЮДИНИ і довкілля
Органічність засобів для прання, для миття посуду і для прибирання у будинку має бути підтверджена сертифікатом Eco - garantie - гарантія безпеки для здоров'я і для довкілля:
1.не містить
a.генетично модифікованих організмів
b.продукти нафтохімії
c.хімічно синтезовані інгредієнти
 
2.використовуються рослини і продукти тваринного походження з органічного землеробства (використання тільки органічних добрив)
3.мінеральна і рослинна сировина проходить ретельний відбір
4.не тестується на тваринах
5.відмінно биоразлагаются
6.не токсичні по відношенню до водних рослин (щоб уникнути звиродніння флори і фауни у водоймах) і тварин; не викликають накопичення токсинів в організмі людини
7.розумні методи виробництва
·без опромінення продукції для дезинфекції
·використання екологічно чистої енергії (www.greenpeace-energy.de)
·скорочення викидів вуглекислого газу (www.prima-Klima-weltweit.de)
 
Також в органічній продукції почесне місце займає сертифікат Ecocert - найстрогіший і найпрестижніший стандарт серед виробників био-косметики і био-сырья у світі.
Організація "Экосерт" (ECOCERT) сертифікує продукцію, де як мінімум 95 % складу - це натуральні інгредієнти рослинного походження. Заборонені: продукти нафтохімії, парабены, штучні барвники, генетично модифіковані і продукти тваринного походження. Дозволяється використання продуктів життєдіяльності живих організмів, наприклад, молока, пилку. Регламентована технологія вирощування рослин :
  • використовується здорове насіння генетично незмінених рослин, вирощених на екологічно чистих плантаціях
  • встановлюється 2-3-х річний термін конверсії для рослин
  • збагачення грунту робиться з використанням органічних добрив
  • боротьба з хворобами рослин і бур'янами обмежується механічними методами, для боротьби з шкідниками використовуються їх природні вороги і органічний список неотруйних препаратів.
По рівню вимог Экосерт не має рівних у світі!
Стандарт Экосерт забороняє наступні види переробки продукції : процеси хімічного синтезу, наприклад, знебварвлення - дезодорування (за допомогою речовин тваринного походження), опромінення, іонізація, сульфування, технології із застосуванням генетичних маніпуляцій, ртуть, оксиду етилену (дебактеризация), етоксилування (полиэтиленгликоль), видалення терпенів (за винятком технологій з використанням водяної пари).
 
Будь-який інгредієнт, заявлений як "BIO", піддається дослідженню ECOCERT і тільки після цього йому привласнюється Стандарт BIO.
 
Био-продукция може містити також компоненти, виготовлені з шкіри риб або інших мешканців моря, а не тільки рослинні.
 
 
Продукція Sodasan має сертифікати Eco - garantie іEcocert, а також активно бере участь в проектахGreenpeace, Vegansocietyта ін.
 
 
 
 
Vegan - категорія органічних товарів, які не лише не тестуються на тваринах, але і не містять інгредієнтів тваринного походження (приклад молоко, мед і ін.)
 
Greenpeace Energy - Электрическая энергия для SODASAN поставляется организацией Geenpeace. Электричество в настоящее время производится из возобновляемых источников энергии: ветра, воды и солнца. Кроме того, мы непосредственно способствуем постройке новых возможностей для экологически-безопасного производства электроэнергии.
 
Prima-Klima - Вследствие финансовой поддержки PRIMAKLIMA, продукция SODASAN CO2-нейтральна. Для обеспечения своих потребностей в энергии SODASAN финансирует восстановление лесных массивов, соответствующей лесной области.
 


Отзывы клиентов

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваше имя

Ваша оценка


Ваш отзыв

Оставить отзыв